Yükleniyor...
Schengen Vizesi

Talep edilen vizenin bitiş tarihinden en az 6 ay sonrasına kadar geçerli ve imzalanmış pasaport. Pasaport on yıldan eski olmamalı ve en az iki boş sayfası olmalı, var ise eski pasaport sunulmalıdır.2 adet biometrik özelliklere uygun resim (6 aydan eski ve bilgisayar baskısı olmamalı, arkası beyaz fon ve ölçüler 3.5cmx4.5cm). Tur programı (otel ve uçuş bilgileri gözükmelidir) ve turdan alınacak seyahat edecek kişilerin isimleri gözüken yazı, tur sözleşmeleri ve tur programları Yurtdışı seyahat sağlık sigortası Tur ile gitmeyecek kişiler otel ve uçak rezervasyonlarını sunmalıdır. Tam vukuatlı nüfus kayıt örneği (nüfus müdürlüğünden alınacak olup ikamet adreslerinin gözükmesi gerekiyor) Ticari gidecek kişiler davetiye, Akraba ziyareti için gidecek kişiler belediye onaylı davetiye ve gönderen kişinin davet çıkarttırılırken sunduğu evrakların kopyası , davet eden kişinin pasaport fotokopisi.

Sayfada gösterilen tüm otel konaklama fiyatları, aradığınız tarih aralığı için Bütün Kredi kartlarında tek ödemede geçerli olan başlangıç fiyatlarıdır. Tüm fiyatlar, ilgili üründe kontenjan olması durumunda geçerlidir. İndirimli fiyatlar bazı durumlarda diğer kredi kartları ile yapılacak tek ödemeler için de geçerli olabilir. Rezervasyon sırasında belirtilen tesis fiyatları, sadece TC vatandaşları için uygulanabilir. Misafirlerden birinin TC haricinde farklı bir ülke vatandaşı olması durumunda, tesis fiyat farkı talep edebilir.

Sizlere daha iyi bir kullanıcı ziyareti deneyimi sunabilmek ve hizmet kalitesini arttırmak için sitemizde çerezler kullanılmaktadır.Detaylı bilgi için Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.

 Bilgisayarınız, cep telefonunuz ya da tabletiniz aracılığıyla web sitesi üzerinden push bildirimlerini almamak için internet tarayıcınızın ayarlar bölümünden bildirim izinlerinin kaldırılmasını sağlayabilirsiniz.